Strona www

Strona www Białystok

Posiadanie strony internetowej w biznesie już od dawna nie jest luksusem lecz standardem. Klienci poszukują produktów, usług oraz informacji w sieci, a nie jak to miało miejsce jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu w gazetach, katalogach czy książkach telefonicznych.

Etapy projektowania efektywnej strony internetowej:

  • analiza potrzeb Twoich i Twoich klientów
  • zaprojektowanie usability (użyteczności) strony www
  • optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe
  • optymalizacja pod Najbardziej Oczekiwaną Akcję ze strony klienta (wysłanie zapytania, telefon, przyjazd do lokalu)
  • stworzenie nowoczesnego designu

Co nas wyróżnia?

  • indywidualne i profesjonalne podejście do każdej realizacji
  • pomoc i doradztwo w wyborze domeny i hostingu
  • pomoc w reklamie internetowej
  • konkurencyjne ceny
  • szybka realizacja zlecenia

Co to jest usability strony internetowej?

Usability, inaczej użyteczność strony internetowej jest odpowiednim ułożeniem treści i nawigacji na stronie www. Klient wchodząc na stronę w poszukiwaniu informacji o Twoim biznesie powinien otrzymać to, czego szuka. Częstym błędem w projektowaniu stron jest przesycenie jej nic nie wnoszącymi do treści elementami. Nie dla pięknych animacji ktoś Cię odwiedza tylko po to, aby znaleźć na Twojej stronie informacje i skorzystać z Twoich usług. Pozwól mu na to podsuwając mu stronę, którą z przyjemnością przejrzy, uzyska wszystko czego szuka i dotrze do Ciebie.

Co to jest Najbardziej Oczekiwana Akcja?

Możesz mieć setki, a nawet tysiące odwiedzin swojej witryny www. Niekoniecznie może się to przełożyć na klientów. Jeśli ktoś Cię odwiedza, przechodzi przez wszystkie zakładki, a na końcu opuszcza stronę to znaczy że nie zadbałeś o optymalizację strony pod Najbardziej Oczekiwaną Akcję. Od początku do końca strona musi prowadzić Twojego klienta do punktu, gdzie zechce wykonać telefon, wysłać e-mail lub przyjechać do Ciebie.

Dlatego w tym miejscu umieściliśmy link i numer telefonu:
info@projektowanie-stron-www.bialystok.pl, tel: +48 600 288 355
aby łatwo było Ci się z nami skontaktować.

Na czym polega optymalizacja strony pod wyszukiwarki internetowe?

Wyszukiwarka internetowa to w większej części automat przeglądający strony i określający jej przydatność na różne słowa kluczowe. Dobrze jest podkreślić w kilku miejscach słowa kluczowe, które trafnie określają Twoją działalność. Jeśli prowadzisz biznes lokalny np. w Białymstoku i chcesz, żeby klienci mogli Cię wyszukać po frazie Białystok, zadbaj o to żeby się kilka razy na stronie pojawiła. Jest wiele elementów, na które należy zwrócić uwagę przy optymalizacji strony pod wyszukiwarki. Odpowiedni rozkład treści, grafika, opis grafiki, szybkość ładowania się strony i wiele wiele innych.

Dobrze wiemy, że po przeczytaniu treści nie każdy lubi wracać do poprzednich akapitów z odnośnikiem do kontaktu. Zgodnie z zasadami usability i optymalizacji pod Najbardziej Oczekiwaną Akcję umieszczamy formularz kontaktowy, który łatwo jest wysłać po przeczytaniu strony.

Projektowanie stron www | Białystok